Švédské kapky
Řazení produktů
Výpis produktů
SCHWEDEN BITTER 100 ML
Kód: 9810
206 Kč
Měrná cena:
206 Kč / 100 ml
Dr. Theiss Schweden Bitter je tradiční bylinné tonikum s obsahem směsi 13 léčivých bylin a kafru.
Skladem
MALTOFERROCHIN 500 ML
Kód: 52581
249 Kč
Medicinální sladové víno Maltoferrochin obsahuje ionty železa a extrakt z kůry tropického stromu Chinovníku lékařského. Železo přispívá k tvorbě červených krvinek, k lepší...
Skladem
SCHWEDEN BITTER 250 ML
Kód: 9811
379 Kč
Měrná cena:
151,60 Kč / 100 ml
Dr. Theiss Schweden Bitter je tradiční bylinné tonikum s obsahem směsi 13 léčivých bylin a kafru. Užívání hořčin by se mělo stát součástí našeho jídelníčku. Balení obsahuje...
Skladem
ORIGINÁL ŠVÉDSKÉ KAPKY MARIA TREBEN SE ŠAFRÁNEM (32% ALKOHOLU) | 200 ML
Kód: 96V658
410 Kč
Momentálně nedostupné
SCHWEDEN BITTER 500 ML
Kód: 9812
639 Kč
Měrná cena:
127,80 Kč / 100 ml
Dr. Theiss Schweden Bitter je tradiční bylinné tonikum s obsahem směsi 13 léčivých bylin a kafru.
Skladem
ORIGINÁL ŠVÉDSKÉ KAPKY MARIA TREBEN SE ŠAFRÁNEM (32% ALKOHOLU) | 500 ML
Kód: 96V660
785 Kč
Měrná cena:
157 Kč / 100 ml
Skladem
Ovládací prvky výpisu
9 položek celkem
-1.png)