Kód: 96V129 | Značka: 4slim

MOŘSKÝ HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN+VIT.C,90KAPSL

Neohodnoceno
349 Kč 3,88 Kč / 1 ks
Skladem
Kategorie: Doplňky

Mořský hydrolyzovaný kolagen je extrahovaný z mořských ryb, zbaven rybího zápachu. Mořský kolagen má nejlepší vstřebatelnost a využitelnost ze všech známých kolagenů.  Jedinečné složení a struktura mořských kolagenových peptidů přináší celou řadu zdraví prospěšných výhod.  Význam hydrolyzovaného kolagenu roste zejména u sportovců a jiných fyzicky aktivní lidi, jejichž pohybový aparát je pravidelným tréninkem o něco více zatěžován.


 

Kolagen je důležitou složkou pojivových tkání, jako jsou chrupavky, šlachy, vazy a kůže. Je to extracelulární skleroprotein. Samotný kolagen hraje důležitou roli i při stárnutí organismu. Produkce kolagenu v lidském těle s věkem klesá. S úbytkem kolagenu je struktura tkání (jako jsou chrupavky, kůže) oslabena a ztrácí svoji přirozenou pružnost.

Vitamin C přispívá k tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév, kostí, chrupavek, dásní, kůže a zubů.

DOPLNĚK STRAVY

Složení: hydrolyzát rybího kolagenu; vitamin C; kapsle: želatina, čištěná voda.

Hmotnost 1 kapsle: 480 mg

Doporučený příjem: 3 kapsle denně během jídla, zapít dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Doplňky stravy nemohou být použity jako náhrada pestré stravy. Vyvážená a pestrá strava a zdravý životní styl jsou velmi důležité pro udržení správného zdravotního stavu. Ukládejte mimo dosah dětí.

Kontraindikace: Nepodávejte tento produkt dětem, neužívejte v případě těhotenství nebo kojení nebo v případě přecitlivělosti na některou ze složek.

Skladování: Doplněk stravy by měl být skladován mimo dosah malých dětí, v originálním balení, při pokojové teplotě, chráněn před přímým světlem a vlhkostí.

 

Účinné látky:

1 kapsle (380 mg)

RHP

3 kapsle (1140 mg)

RHP

Hydrolyzát rybího kolagenu

342 mg

**

1026 mg

**

Vitamin C

38 mg

47 %*

114 mg

 142 %*

¨

* Denní referenční hodnota příjmu /** Nejsou stanoveny denní referenční hodnoty příjmu

Vyrobeno v ČR
Hmotnost: 43,2 g (90 kapslí)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: