Kosmetika, Strana 60
Řazení produktů
Výpis produktů
VENOSIL KONOPNÝ SPREJ 150ML
Kód: 51568
319 Kč
Venosil konopný sprej je jemně chladivý přípravek pro okamžité osvěžení těžkých a unavených nohou náchylných ke vzniku otoků, křečových žil a metliček.
Skladem
ZKLIDŇUJÍCÍ KRÉM LEVANDULE 50 ML
Kód: 53725
326 Kč
Lehký krém s levandulí pro intenzivní zklidnění a regeneraci citlivé pleti.
Skladem
VÝŽIVNÝ KRÉM S PROPOLISEM 5V1, 50 G
Kód: 96V485
327 Kč
Měrná cena:
654 Kč / 100 g
• čistí a podporuje hojení• obsahuje Olivem 1000 a Oliwax• antioxidační, ochranné a zvláčňující účinky• regeneruje unavenou pleť a vyhlazuje vrásky
Skladem
MYCÍ OLEJ PRO MUŽE INTIMUS 150 ML
Kód: 96V1324
328 Kč
Měrná cena:
218,67 Kč / 100 ml
Olej pro intimní hygienu mužů, vhodný i ke sprchování celého těla
Skladem
MYCÍ OLEJ PRO ŽENY INTIMA 150 ML
Kód: 96V1322
328 Kč
Měrná cena:
218,67 Kč / 100 ml
Olej pro intimní hygienu žen, vhodný i ke sprchování celého těla
Skladem
ANTI-AGE BIOAKTIVNÍ SÉRUM 20 ML
Kód: 53299
329 Kč
Intenzivně omlazující bio pleťové sérum pro nejen zralou pleť
Skladem
BALZÁM NA BRADAVKY 25 G
Kód: WLD205027
329 Kč
Rostlinné oleje, lanolin a včelí vosk zjemňují citlivou pokožku a uzamykají v ní hydrataci.
Skladem
-1.png)