Řazení produktů
Výpis produktů
VLASOVÁ VODA BŘÍZA 215 ML
Kód: 96V1018
65 Kč
Měrná cena:
30,23 Kč / 100 ml
Tradiční masážní bylinná vlasová voda s březovým extraktem. Vhodná na normální a suché vlasy.
Skladem
VLASOVÁ VODA KOPŘIVA 215 ML
Kód: 96V1019
65 Kč
Měrná cena:
30,23 Kč / 100 ml
Tradiční masážní bylinná vlasová voda s kopřivovým extraktem. Vhodná na normální a suché vlasy.
Skladem
VLASOVÁ VODA LOPUCH 215 ML
Kód: 96V1020
65 Kč
Měrná cena:
30,23 Kč / 100 ml
Tradiční masážní bylinná vlasová voda s olejem a lopuchovým extraktem.
Skladem
OLEJ NA SVĚTLÉ VLASY S ARGANOVÝM OLEJEM 80 ML
Kód: 52388
68 Kč
Jemný olej s regeneračním arganovým olejem.
Skladem
OLEJ NA TMAVÉ VLASY S ARGANOVÝM OLEJEM 80 ML
Kód: 52385
68 Kč
Jemný olej s regeneračním arganovým olejem.
Skladem
VLASOVÁ VODA CANNABIS 215 ML
Kód: 96V1007
69 Kč
Měrná cena:
32,09 Kč / 100 ml
Moderní regenerační vlasová voda s panthenolem a extraktem Cannabis.
Skladem
REVITALIZAČNÍ BALZÁM NA VLASY S PANTHENOLEM 200 ML
Kód: 52448
89 Kč
Vhodný pro každodenní použití pro všechny typy vlasů.
Skladem
REVITALIZAČNÍ ŠAMPON S PANTHENOLEM 200 ML
Kód: 52451
89 Kč
Intenzivní šampon s vitamínovým komplexem příznivě podporuje kvalitu a růst vlasů. Vhodný pro všechny typy vlasů.
Skladem
-1.png)